L4 przez Internet. Zwolnienie online wieczorem i w weekend

Błyskawiczna diagnoza lekarska i L4 przez Internet – jeszcze kilka lat temu brzmiałoby jak opowieści z odległej przyszłości. Tymczasem dzięki nowoczesnym i intuicyjnym narzędziom internetowym można korzystać z porad lekarskich na platformie haloDoctor, dzięki którym uzyskasz także e-Zwolnienie.

e-Zwolnienie przez Internet

Kiedy wiesz, że choroba nie odpuści i nie dasz rady pracować tak wydajnie jak zawsze, skonsultuj się z lekarzem na haloDoctor. Wybierając specjalistę, spośród 300 dostępnych na platformie, sprawdź najpierw czy dany lekarz może wystawiać L4 przez Internet (w opisie profilowym lekarza). Kolejnym krokiem będzie:

  • wybór daty i godziny konsultacji – wielu lekarzy jest dostępna od zaraz i skonsultujesz się w ciągu kilku minut,
  • wypełnienie formularza pacjenta,
  • opłacenie wizyty online za pomocą systemu płatności elektronicznej

Twoje dane są bezpieczne

Jeśli chcesz, możesz przesłać specjaliście Twoje dane dotyczące zdrowia i choroby w trakcie konsultacji online. e-Wizyta odbywa się poprzez: czat, telerozmowę i rozmowę wideo. Za pomocą okna czatu prześlesz istotne dokumenty online w zakresie zdrowia do lekarza konsultującego.

Jeśli specjalista zadecyduje o wystawieniu L4 przez Internet, to potrzebny będzie numer PESEL, który możesz podać już w trakcie rejestracji.

e-Zwolnienie zostanie przesłane do pracodawcy oraz placówki ZUS już w kilka minut! Dzięki wysokiej jakości zabezpieczeniom informacje na temat Twojego stanu zdrowia są w pełni zaszyfrowane i żadna osoba niepożądana nie ma do nich dostępu.

Opieka lekarska na dziecko

Jeśli Twoje dziecko zachorowało możesz otrzymać L4 przez Internet na dziecko. Skonsultuj się z jednym z dostępnych pediatrów lub lekarzy rodzinnych na haloDoctor (także wieczorami) i pozostań ze swoim dzieckiem w domu, w trakcie jego choroby.


haloDoctor.pl – L4 przez Internet. L4 przez Internet. L4 online. Konsultacja lekarska online. e-Wizyta

Copyrights © 2024 Biostat
Badania ankietowe od 4 zł.